🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Fox Fur Down Jacket Gold Size IT 38 / UK 6
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Gold |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 339101 |
$90.92
Original: $259.78
-65%Women's Fox Fur Down Jacket Gold Size IT 38 / UK 6—
$259.78
$90.92More Images






Women's Fox Fur Down Jacket Gold Size IT 38 / UK 6
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Gold |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 339101 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Gold |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 339101 |
























