🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Fuligule Down Jacket Pink Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 346305 |
$319.73
Women's Fuligule Down Jacket Pink Size 1 / UK 10—
$319.73
More Images











Women's Fuligule Down Jacket Pink Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 346305 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 346305 |
























