🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Emblem Zip Around Wallet Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 12cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 369296 |
$74.60
Original: $213.15
-65%Women's Gg Emblem Zip Around Wallet Brown—
$213.15
$74.60More Images











Women's Gg Emblem Zip Around Wallet Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 12cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 369296 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 12cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 369296 |
























