🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Soho Convertible Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | Minor cracking to the handles |
| SKU | 369870 |
$406.33
Women's Gg Soho Convertible Bag Black—
$406.33
More Images












Women's Gg Soho Convertible Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | Minor cracking to the handles |
| SKU | 369870 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | Minor cracking to the handles |
| SKU | 369870 |
























