đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Wear to the canvas and leather handles and marks to the inner lining. |
| SKU | 369860 |
$113.24
Women's Gg Supreme Bag Beige—
$113.24
More Images









Women's Gg Supreme Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Wear to the canvas and leather handles and marks to the inner lining. |
| SKU | 369860 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Wear to the canvas and leather handles and marks to the inner lining. |
| SKU | 369860 |
























