🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Eclipse Bag Pink
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 25cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light marks and wear to piping, please see last images. |
| SKU | 369468 |
$86.26
Original: $246.46
-65%Women's Gg Supreme Eclipse Bag Pink—
$246.46
$86.26More Images




















Women's Gg Supreme Eclipse Bag Pink
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 25cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light marks and wear to piping, please see last images. |
| SKU | 369468 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 25cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light marks and wear to piping, please see last images. |
| SKU | 369468 |
























