🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Jolie Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 30cm |
| Width | 50cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Minor wear to the bottom corners and handles |
| SKU | 367423 |
$137.55
Original: $393.00
-65%Women's Gg Supreme Jolie Tote Bag Beige—
$393.00
$137.55More Images









Women's Gg Supreme Jolie Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 30cm |
| Width | 50cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Minor wear to the bottom corners and handles |
| SKU | 367423 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 30cm |
| Width | 50cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Minor wear to the bottom corners and handles |
| SKU | 367423 |
























