🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Scarf Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Beige |
| Height | 180cm |
| Width | 28cm |
| Comments | Small holes on the item, would be unnoticeable when wearing. |
| SKU | 351910 |
$32.64
Original: $93.26
-65%Women's Gg Supreme Scarf Beige—
$93.26
$32.64More Images









Women's Gg Supreme Scarf Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Beige |
| Height | 180cm |
| Width | 28cm |
| Comments | Small holes on the item, would be unnoticeable when wearing. |
| SKU | 351910 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Beige |
| Height | 180cm |
| Width | 28cm |
| Comments | Small holes on the item, would be unnoticeable when wearing. |
| SKU | 351910 |
























