🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Sherry Hobo Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 15cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Small holes to fabric, please see last images. |
| SKU | 370330 |
$55.95
Original: $159.87
-65%Women's Gg Supreme Sherry Hobo Bag Brown—
$159.87
$55.95More Images














Women's Gg Supreme Sherry Hobo Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 15cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Small holes to fabric, please see last images. |
| SKU | 370330 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 15cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Small holes to fabric, please see last images. |
| SKU | 370330 |
























