đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Sherry Line Hobo Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Item heavily worn - condition reflects price, please see to all images. |
| SKU | 361862 |
$23.31
Original: $66.61
-65%Women's Gg Supreme Sherry Line Hobo Bag Brown—
$66.61
$23.31More Images


















Women's Gg Supreme Sherry Line Hobo Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Item heavily worn - condition reflects price, please see to all images. |
| SKU | 361862 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Item heavily worn - condition reflects price, please see to all images. |
| SKU | 361862 |
























