🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Wallet Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light wear to the piping. |
| SKU | 351602 |
$48.96
Original: $139.88
-65%Women's Gg Supreme Wallet Beige—
$139.88
$48.96More Images







Women's Gg Supreme Wallet Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light wear to the piping. |
| SKU | 351602 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light wear to the piping. |
| SKU | 351602 |
























