🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Grenoble Down Jacket Khaki Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Light wear to the main zipper and snap buttons. Please see images. |
| SKU | 350480 |
$67.61
Original: $193.17
-65%Women's Grenoble Down Jacket Khaki Size 1 / UK 10—
$193.17
$67.61More Images













Women's Grenoble Down Jacket Khaki Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Light wear to the main zipper and snap buttons. Please see images. |
| SKU | 350480 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Light wear to the main zipper and snap buttons. Please see images. |
| SKU | 350480 |
























