🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Interlocking G Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 366668 |
$163.20
Original: $466.28
-65%Women's Interlocking G Bag Black—
$466.28
$163.20More Images








Women's Interlocking G Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 366668 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 366668 |
























