🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Interlocking G Belt Black Size Waist 34"
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 34" |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Comments | 85cm. Belt loop is missing |
| SKU | 367096 |
$199.83
Women's Interlocking G Belt Black Size Waist 34"—
$199.83
More Images








Women's Interlocking G Belt Black Size Waist 34"
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 34" |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Comments | 85cm. Belt loop is missing |
| SKU | 367096 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 34" |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Comments | 85cm. Belt loop is missing |
| SKU | 367096 |
























