đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Keepall 45 Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 35cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 20cm |
| Comments | Aging to the leather handles and wear to the leather end tabs |
| SKU | 354475 |
$144.55
Original: $412.99
-65%Women's Keepall 45 Bag Brown—
$412.99
$144.55More Images











Women's Keepall 45 Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 35cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 20cm |
| Comments | Aging to the leather handles and wear to the leather end tabs |
| SKU | 354475 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 35cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 20cm |
| Comments | Aging to the leather handles and wear to the leather end tabs |
| SKU | 354475 |
























