
Women's Lady Dior Medium Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 339387 |
Original: $1,592.00
-65%$1,592.00
$557.20More Images













Women's Lady Dior Medium Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 339387 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 339387 |




















