
Women's Lady Dior Medium Bag Red
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Red |
| Height | 19cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 333019 |
Original: $1,472.10
-65%$1,472.10
$515.23More Images














Women's Lady Dior Medium Bag Red
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Red |
| Height | 19cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 333019 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Red |
| Height | 19cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 333019 |




















