
Women's Lambskin Cc Tote Bag Brown
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 369165 |
More Images












Women's Lambskin Cc Tote Bag Brown
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 369165 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 369165 |
























