
Women's Large Lady Dior Tote Patent Bag Navy
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 24cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Protective stickers still on hardware. |
| SKU | 342209 |
Original: $1,778.51
-65%$1,778.51
$622.48More Images













Women's Large Lady Dior Tote Patent Bag Navy
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 24cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Protective stickers still on hardware. |
| SKU | 342209 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 24cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Protective stickers still on hardware. |
| SKU | 342209 |




















