🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Logo Print Scarf Blue
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Height | 118cm |
| Width | 18cm |
| SKU | 304210 |
$18.65
Original: $53.29
-65%Women's Logo Print Scarf Blue—
$53.29
$18.65More Images




Women's Logo Print Scarf Blue
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Height | 118cm |
| Width | 18cm |
| SKU | 304210 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Height | 118cm |
| Width | 18cm |
| SKU | 304210 |























