đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Maglia Cardigan Jacket White Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 354699 |
$246.46
Women's Maglia Cardigan Jacket White Size S—
$246.46
More Images







Women's Maglia Cardigan Jacket White Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 354699 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 354699 |
























