🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Maglia Cardigan Jumper Burgundy Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Burgundy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 369188 |
$39.63
Original: $113.24
-65%Women's Maglia Cardigan Jumper Burgundy Size XL—
$113.24
$39.63More Images










Women's Maglia Cardigan Jumper Burgundy Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Burgundy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 369188 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Burgundy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 369188 |
























