🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Maglia Girocollo Hoodie Black Size XS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 353519 |
$41.96
Original: $119.90
-65%Women's Maglia Girocollo Hoodie Black Size XS—
$119.90
$41.96More Images







Women's Maglia Girocollo Hoodie Black Size XS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 353519 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 353519 |
























