
Women's Medium Coco Cocoon Messenger Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 366713 |
Original: $1,332.22
-65%$1,332.22
$466.28More Images













Women's Medium Coco Cocoon Messenger Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 366713 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 366713 |
























