🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Medium Diorama Matte Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 346593 |
$859.28
Women's Medium Diorama Matte Bag Black—
$859.28
More Images












Women's Medium Diorama Matte Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 346593 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 346593 |




















