
Women's Medium Lady Dior Bag Pink
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 19cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 11.5cm |
| SKU | 340313 |
Original: $1,532.05
-65%$1,532.05
$536.22More Images














Women's Medium Lady Dior Bag Pink
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 19cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 11.5cm |
| SKU | 340313 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 19cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 11.5cm |
| SKU | 340313 |




















