🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Microguccissima Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 369481 |
$163.20
Original: $466.28
-65%Women's Microguccissima Bag Black—
$466.28
$163.20More Images












Women's Microguccissima Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 369481 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 369481 |
























