🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Microguccissima Dome Handbag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 14.5cm |
| Comments | Marks to the lining and light wear to the bottom corners. |
| SKU | 369436 |
$137.55
Original: $393.00
-65%Women's Microguccissima Dome Handbag Black—
$393.00
$137.55More Images










Women's Microguccissima Dome Handbag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 14.5cm |
| Comments | Marks to the lining and light wear to the bottom corners. |
| SKU | 369436 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 14.5cm |
| Comments | Marks to the lining and light wear to the bottom corners. |
| SKU | 369436 |
























