🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Microguccissima Joy Boston Bag Orange
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Orange |
| Height | 21cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Light wear to the piping on the bottom corners. |
| SKU | 352872 |
$139.88
Original: $399.67
-65%Women's Microguccissima Joy Boston Bag Orange—
$399.67
$139.88More Images














Women's Microguccissima Joy Boston Bag Orange
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Orange |
| Height | 21cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Light wear to the piping on the bottom corners. |
| SKU | 352872 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Orange |
| Height | 21cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Light wear to the piping on the bottom corners. |
| SKU | 352872 |
























