🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Mini Fendessence Bag Brown
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 365362 |
$349.71
Original: $999.16
-65%Women's Mini Fendessence Bag Brown—
$999.16
$349.71More Images












Women's Mini Fendessence Bag Brown
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 365362 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 365362 |
























