🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Mirielon Down Jacket Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 83cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Item is in good condition, functioning zip but missing zipper pull. |
| SKU | 348735 |
$37.30
Original: $106.58
-65%Women's Mirielon Down Jacket Black Size 2 / UK 12—
$106.58
$37.30More Images











Women's Mirielon Down Jacket Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 83cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Item is in good condition, functioning zip but missing zipper pull. |
| SKU | 348735 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 83cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Item is in good condition, functioning zip but missing zipper pull. |
| SKU | 348735 |
























