🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Miss Dior Braided Bag Beige
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Tweed |
| Colour | Beige |
| Height | 18cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 361047 |
$559.53
Original: $1,598.66
-65%Women's Miss Dior Braided Bag Beige—
$1,598.66
$559.53More Images













Women's Miss Dior Braided Bag Beige
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Tweed |
| Colour | Beige |
| Height | 18cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 361047 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Tweed |
| Colour | Beige |
| Height | 18cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 361047 |




















