
Women's Miss Dior Braided Handbag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Tweed |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 361073 |
Original: $1,598.66
-65%$1,598.66
$559.53More Images













Women's Miss Dior Braided Handbag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Tweed |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 361073 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Tweed |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 361073 |




















