
Women's Miss Dior Promenade Handbag Pink
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 26cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 329437 |
Original: $386.34
-65%$386.34
$135.22More Images
















Women's Miss Dior Promenade Handbag Pink
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 26cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 329437 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 26cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 329437 |




















