🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram 26 Pouch Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Zip pull is missing. |
| SKU | 335582 |
$62.95
Original: $179.85
-65%Women's Monogram 26 Pouch Brown—
$179.85
$62.95More Images









Women's Monogram 26 Pouch Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Zip pull is missing. |
| SKU | 335582 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Zip pull is missing. |
| SKU | 335582 |
























