🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Palm Springs Mm Backpack Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 365531 |
$454.62
Original: $1,298.91
-65%Women's Monogram Palm Springs Mm Backpack Brown—
$1,298.91
$454.62More Images












Women's Monogram Palm Springs Mm Backpack Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 365531 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 365531 |
























