đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Speedy 25 Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 18cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Zip pull is broken and the tab on the side is slightly damaged. |
| SKU | 371566 |
$153.87
Original: $439.63
-65%Women's Monogram Speedy 25 Bag Brown—
$439.63
$153.87More Images












Women's Monogram Speedy 25 Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 18cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Zip pull is broken and the tab on the side is slightly damaged. |
| SKU | 371566 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 18cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Zip pull is broken and the tab on the side is slightly damaged. |
| SKU | 371566 |
























