đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Nauticoco Quilted Shiny Lambskin Mini Bucket Handbag White
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 17cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 343391 |
$1,002.49
Original: $2,864.27
-65%Women's Nauticoco Quilted Shiny Lambskin Mini Bucket Handbag White—
$2,864.27
$1,002.49More Images












Women's Nauticoco Quilted Shiny Lambskin Mini Bucket Handbag White
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 17cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 343391 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 17cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 343391 |
























