🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Oblique A4 Zipped Pouch Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 361439 |
$326.39
Women's Oblique A4 Zipped Pouch Black—
$326.39
More Images













Women's Oblique A4 Zipped Pouch Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 361439 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 361439 |




















