🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Oblique Saddle Handbag Navy
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 19cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 359911 |
$799.66
Original: $2,284.75
-65%Women's Oblique Saddle Handbag Navy—
$2,284.75
$799.66More Images













Women's Oblique Saddle Handbag Navy
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 19cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 359911 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 19cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 359911 |




















