
Women's Oblique Windbreaker Black Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 342893 |
Original: $712.74
-65%$712.74
$249.46More Images







Women's Oblique Windbreaker Black Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 342893 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 342893 |




















