🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Ostrich Feather Linear Rosa Jumper Black Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 52cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 39cm |
| Comments | Wash tags are missing. |
| SKU | 367004 |
$74.60
Original: $213.15
-65%Women's Ostrich Feather Linear Rosa Jumper Black Size S—
$213.15
$74.60More Images







Women's Ostrich Feather Linear Rosa Jumper Black Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 52cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 39cm |
| Comments | Wash tags are missing. |
| SKU | 367004 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 52cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 39cm |
| Comments | Wash tags are missing. |
| SKU | 367004 |
























