🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Pallas Cross Body Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 12.5cm |
| Width | 21.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 365533 |
$363.70
Original: $1,039.13
-65%Women's Pallas Cross Body Bag Brown—
$1,039.13
$363.70More Images












Women's Pallas Cross Body Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 12.5cm |
| Width | 21.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 365533 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 12.5cm |
| Width | 21.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 365533 |
























