
Women's Pearl Crush Wallet On Chain Handbag Pink
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Case |
| Colour | Pink |
| Height | 9.5cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 368048 |
More Images













Women's Pearl Crush Wallet On Chain Handbag Pink
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Case |
| Colour | Pink |
| Height | 9.5cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 368048 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Case |
| Colour | Pink |
| Height | 9.5cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 368048 |
























