
Women's Pearl Side Flap Bag White
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 14cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 367186 |
Original: $2,864.27
-65%$2,864.27
$1,002.49More Images











Women's Pearl Side Flap Bag White
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 14cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 367186 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 14cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 367186 |
























