🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Perforated Selleria Hobo Bag Black
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 34cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light signs of wear to the leather |
| SKU | 365107 |
$58.29
Original: $166.53
-65%Women's Perforated Selleria Hobo Bag Black—
$166.53
$58.29More Images











Women's Perforated Selleria Hobo Bag Black
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 34cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light signs of wear to the leather |
| SKU | 365107 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 34cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light signs of wear to the leather |
| SKU | 365107 |
























