
Women's Plaque Logo Belt Black Size Waist 40"
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 40" |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| SKU | 333995 |
Original: $99.92
-65%$99.92
$34.97More Images








Women's Plaque Logo Belt Black Size Waist 40"
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 40" |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| SKU | 333995 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 40" |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| SKU | 333995 |
























