🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Plaque Logo Down Jacket Black Size IT 40 / UK 8
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 339097 |
$137.55
Original: $393.00
-65%Women's Plaque Logo Down Jacket Black Size IT 40 / UK 8—
$393.00
$137.55More Images








Women's Plaque Logo Down Jacket Black Size IT 40 / UK 8
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 339097 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 339097 |
























