🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Plaque Logo Down Jacket Black Size IT 42 / UK 10
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 337238 |
$259.78
Women's Plaque Logo Down Jacket Black Size IT 42 / UK 10—
$259.78
More Images






Women's Plaque Logo Down Jacket Black Size IT 42 / UK 10
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 337238 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 337238 |
























