🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Plaque Logo Down Jacket Grey Size IT 42 / UK 10
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Faint mark to sleeve. Please images. |
| SKU | 354806 |
$86.26
Original: $246.46
-65%Women's Plaque Logo Down Jacket Grey Size IT 42 / UK 10—
$246.46
$86.26More Images








Women's Plaque Logo Down Jacket Grey Size IT 42 / UK 10
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Faint mark to sleeve. Please images. |
| SKU | 354806 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Faint mark to sleeve. Please images. |
| SKU | 354806 |
























